CL2-5.0R-24
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL2-5.0R-24
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Fitxak: CL2-5.0R-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CL2-5.0R-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL2-5.0R-24 fabrikatzailea Bel
deskribapena XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13905 pcs Datuen fitxa CL2-5.0R-24.pdf
pisu 0.37 lb (167.83g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) 24V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 41.30mm L x 36.50mm W Series CL2
Bigarren bihurgune (k) Single Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 5 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 34.90mm Uneko - Irteera (Max) 200mA
Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CL20 250120
CL20 250120
fabrikatzaileak: Ametherm
deskribapena: PTC RESET FUSE 480V 0.3A RADIAL