BP1501-9R
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BP1501-9R
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 194W
Fitxak: BP1501-9R.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 133 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 133 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
BP1501-9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BP1501-9R fabrikatzailea Bel
deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 194W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133 pcs Datuen fitxa BP1501-9R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Sarrera (min) 16V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.73" L x 4.37" W x 0.78" H (171.0mm x 111.0mm x 19.8mm)
Series Melcher P Energia (Watts) 194W
Packaging - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Eraginkortasuna 87.5% Uneko - Irteera (Max) 12.9A
Homologazioak CE, CSA, EN, IEC, TUV, UL eskaerak ITE (Commercial), Railway
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BP1601-9RG
BP1601-9RG
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC/DC CONVERTER 24V 60W
Stockean: 138 pcs
Deskarga: BP1601-9RG.pdf
RFQ
BP13-6-WH
BP13-6-WH
fabrikatzaileak: B B Battery
deskribapena: BATTERY LEAD ACID 6V 13AH