BM1501-9R
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BM1501-9R
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 51W
Fitxak: BM1501-9R.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Stock egoera 142 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
BM1501-9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BM1501-9R fabrikatzailea Bel
deskribapena DC/DC CONVERTER 15V 51W Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 142 pcs Datuen fitxa BM1501-9R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Sarrera (min) 14V Tentsioa - Input (Max) 70V
Mota Isolated, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.63" L x 4.38" W x 1.52" H (168.5mm x 111.2mm x 38.7mm)
Series Melcher M Energia (Watts) 51W
Packaging - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Eraginkortasuna 81% Uneko - Irteera (Max) 3.4A