BLP55-3300G
BelBel
BLP55-3300G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLP55-3300G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 55W
Fitxak: BLP55-3300G.pdf
  • Mezua
BLP55-3300Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLP55-3300G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 55W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4262 pcs Datuen fitxa BLP55-3300G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 5V Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.23" H (127.0mm x 76.2mm x 31.2mm)
Series BLP55 Energia (Watts) 55W
Beste izenak 179-2268 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 7A, 4A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 7A, 4A, 1A Homologazioak CB, CE