BACC63CB22A32SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CB22A32SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63CB22A32SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 613 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63CB22A32SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CB22A32SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 613 pcs Datuen fitxa BACC63CB22A32SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63CB22A32SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)