BACC63CB22-32P7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CB22-32P7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63CB22-32P7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 550 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
  • Mezua
BACC63CB22-32P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CB22-32P7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 550 pcs Datuen fitxa BACC63CB22-32P7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63CB22-32P7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63CB22-32P7H
BACC63CB22-32P7H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 32POS INLINE