BACC63CB12-3SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CB12-3SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63CB12-3SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CB12-3SN fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1011 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC63CB12-3SN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC63CB12-3SN
Diametro handiak hornituak 12-3 Ezaugarriak Shielded
Zabaldutako deskribapena 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold deskribapena CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Uneko balorazioa - Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala N (Normal) Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63CB14-12P10H
BACC63CB14-12P10H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Stockean: 1136 pcs
Deskarga: BACC63CB14-12P10H.pdf
RFQ
BACC63CB12-3SNH
BACC63CB12-3SNH
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN PLUG HSNG FMALE 3POS STR