BACC63BV24F30P9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV24F30P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV24F30P9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 586 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 586 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV24F30P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV24F30P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 586 pcs Datuen fitxa BACC63BV24F30P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-30 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV24F30P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 30 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.235" (31.37mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV24F30P9H
BACC63BV24F30P9H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT