BACC63BV22F39S7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV22F39S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV22F39S7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 522 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV22F39S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV22F39S7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 522 pcs Datuen fitxa BACC63BV22F39S7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-39 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV22F39S7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 39 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)