BACC63BV22B55S6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV22B55S6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV22B55S6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 640 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
  • Mezua
BACC63BV22B55S6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV22B55S6 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 640 pcs Datuen fitxa BACC63BV22B55S6.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV22B55S6
Orientazio 6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)