BACC63BV22B32SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV22B32SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV22B32SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 598 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 598 pcs
  • Mezua
BACC63BV22B32SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV22B32SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 598 pcs Datuen fitxa BACC63BV22B32SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV22B32SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV22B32S9H
BACC63BV22B32S9H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Stockean: 754 pcs
Deskarga: BACC63BV22B32S9H.pdf
RFQ
BACC63BV22B32SNH
BACC63BV22B32SNH
fabrikatzaileak: Bel