BACC63BV22B32P6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV22B32P6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV22B32P6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 544 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
  • Mezua
BACC63BV22B32P6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV22B32P6 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 544 pcs Datuen fitxa BACC63BV22B32P6.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV22B32P6
Orientazio 6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)