BACC63BV20F41P10
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV20F41P10
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
BACC63BV20F41P10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV20F41P10 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC63BV20F41P10
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC63BV20F41P10 Diametro handiak hornituak 20-41
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT MALE 41 POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -