BACC63BV20F28S7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV20F28S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV20F28S7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 685 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
  • Mezua
BACC63BV20F28S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV20F28S7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 685 pcs Datuen fitxa BACC63BV20F28S7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-28 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV20F28S7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 28 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.986" (25.04mm)