BACC63BV20F25P9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV20F25P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV20F25P9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 923 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV20F25P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV20F25P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 923 pcs Datuen fitxa BACC63BV20F25P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV20F25P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 25 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.986" (25.04mm)