BACC63BV20F16SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV20F16SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV20F16SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 663 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
  • Mezua
BACC63BV20F16SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV20F16SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 663 pcs Datuen fitxa BACC63BV20F16SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV20F16SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.986" (25.04mm)