BACC63BV20F16P6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV20F16P6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV20F16P6.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63BV20F16P6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV20F16P6 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1032 pcs Datuen fitxa BACC63BV20F16P6.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV20F16P6
Orientazio 6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.986" (25.04mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV20B41S7
BACC63BV20B41S7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 564 pcs
Deskarga: BACC63BV20B41S7.pdf
RFQ
BACC63BV20F16P10
BACC63BV20F16P10
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 951 pcs
Deskarga: BACC63BV20F16P10.pdf
RFQ
BACC63BV20F16P6H
BACC63BV20F16P6H
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT