BACC63BV18H11P9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV18H11P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV18H11P9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 217 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63BV18H11P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV18H11P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 217 pcs Datuen fitxa BACC63BV18H11P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV18H11P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 (1 + 10 Power) Muntaketa mota Panel Mount
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.865" (21.97mm)