BACC63BV18F11SN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV18F11SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV18F11SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 325 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 325 pcs
  • Mezua
BACC63BV18F11SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV18F11SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 325 pcs Datuen fitxa BACC63BV18F11SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV18F11SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 (1 + 10 Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.865" (21.97mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV18F11S6
BACC63BV18F11S6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Stockean: 334 pcs
Deskarga: BACC63BV18F11S6.pdf
RFQ
BACC63BV18F11SNH
BACC63BV18F11SNH
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN RCPT HSNG FMALE 11POS FLANG