BACC63BV18B31SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV18B31SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 806 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63BV18B31SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV18B31SN fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 806 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Stainless Steel
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC63BV18B31SN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 31
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC63BV18B31SN Diametro handiak hornituak 18-31
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP Uneko balorazioa -