BACC63BV16F10SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV16F10SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV16F10SN.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV16F10SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV16F10SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1209 pcs Datuen fitxa BACC63BV16F10SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV16F10SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 10 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.758" (19.25mm)