BACC63BV12H12P9
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV12H12P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV12H12P9.pdf
  • Mezua
BACC63BV12H12P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV12H12P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1554 pcs Datuen fitxa BACC63BV12H12P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-12 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV12H12P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 12 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.547" (13.89mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV12H12P7
BACC63BV12H12P7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 1863 pcs
Deskarga: BACC63BV12H12P7.pdf
RFQ
BACC63BV12H12P9H
BACC63BV12H12P9H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 12POS PNL MT