BACC63BV12F12SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV12F12SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
BACC63BV12F12SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV12F12SN fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1393 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC63BV12F12SN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC63BV12F12SN
Diametro handiak hornituak 12-12 Ezaugarriak Shielded
Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Uneko balorazioa - Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Harremanetarako materiala N (Normal) Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV12F12S9
BACC63BV12F12S9
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 1257 pcs
Deskarga: BACC63BV12F12S9.pdf
RFQ
BACC63BV12F12S8
BACC63BV12F12S8
fabrikatzaileak: Bel
Stockean: 1334 pcs
Deskarga: BACC63BV12F12S8.pdf
RFQ
BACC63BV12F12SNH
BACC63BV12F12SNH
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT