BACC63BV12F12P7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV12F12P7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV12F12P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV12F12P7 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1621 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC63BV12F12P7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC63BV12F12P7 Diametro handiak hornituak 12-12
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -