BACC63BP22D39P9
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BP22D39P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.BACC63BP22D39P9.pdf2.BACC63BP22D39P9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 522 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63BP22D39P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BP22D39P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 522 pcs Datuen fitxa 1.BACC63BP22D39P9.pdf2.BACC63BP22D39P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-39 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BP22D39P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 39 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 1.106" (28.09mm) Backshell materiala, Plate -