BACC63BP22D12P9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BP22D12P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BP22D12P9.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 493 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 493 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63BP22D12P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BP22D12P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 493 pcs Datuen fitxa BACC63BP22D12P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-12 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BP22D12P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 12 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)