BACC63BP20C25SN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BP20C25SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BP20C25SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 517 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
BACC63BP20C25SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BP20C25SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 517 pcs Datuen fitxa BACC63BP20C25SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BP20C25SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 25 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.986" (25.04mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BP20C28P7
BACC63BP20C28P7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Stockean: 519 pcs
Deskarga: BACC63BP20C28P7.pdf
RFQ
BACC63BP20C28P6
BACC63BP20C28P6
fabrikatzaileak: Bel
Stockean: 595 pcs
Deskarga: BACC63BP20C28P6.pdf
RFQ
BACC63BP20C25SNH
BACC63BP20C25SNH
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 25POS INLINE