BACC45FT24A61P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT24A61P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT24A61P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 590 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
  • Mezua
BACC45FT24A61Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT24A61P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 590 pcs Datuen fitxa BACC45FT24A61P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT24A61P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.282" (32.56mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FT24A43P8
BACC45FT24A43P8
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 602 pcs
Deskarga: BACC45FT24A43P8.pdf
RFQ
BACC45FT24A61P6
BACC45FT24A61P6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 577 pcs
Deskarga: BACC45FT24A61P6.pdf
RFQ
BACC45FT24A61P8
BACC45FT24A61P8