BACC45FT24-57P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT24-57P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT24-57P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 700 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC45FT24-57Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT24-57P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 700 pcs Datuen fitxa BACC45FT24-57P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-57 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT24-57P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 57 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Kolore - Kable irekitzea 1.282" (32.56mm)
Produktu erlazionatuak
BACC45FT24-57P6H
BACC45FT24-57P6H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 57POS INLINE
Stockean: 1463 pcs
Deskarga: BACC45FT24-57P6H.pdf
RFQ
BACC45FT24-43S7H
BACC45FT24-43S7H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
Stockean: 1362 pcs
Deskarga: BACC45FT24-43S7H.pdf
RFQ
BACC45FT24-43S9
BACC45FT24-43S9
deskribapena: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 585 pcs
Deskarga: BACC45FT24-43S9.pdf
BACC45FT24-57P7
BACC45FT24-57P7
deskribapena: CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
Stockean: 833 pcs
Deskarga: BACC45FT24-57P7.pdf
BACC45FT24-57P6
BACC45FT24-57P6
Stockean: 659 pcs
Deskarga: BACC45FT24-57P6.pdf
BACC45FT24-43S9H
BACC45FT24-43S9H
Deskarga: BACC45FT24-43S9H.pdf
BACC45FT24-43S8H
BACC45FT24-43S8H
Deskarga: BACC45FT24-43S8H.pdf
BACC45FT24-57P10H
BACC45FT24-57P10H
Deskarga: BACC45FT24-57P10H.pdf
BACC45FT24-57P7H
BACC45FT24-57P7H
Deskarga: BACC45FT24-57P7H.pdf
BACC45FT24-57P10
BACC45FT24-57P10
Stockean: 761 pcs
Deskarga: BACC45FT24-57P10.pdf
BACC45FT24-43SH
BACC45FT24-43SH