BACC45FT24-43P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT24-43P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT24-43P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 606 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
  • Mezua
BACC45FT24-43Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT24-43P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 606 pcs Datuen fitxa BACC45FT24-43P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-43 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT24-43P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 43 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Kolore - Kable irekitzea 1.282" (32.56mm)
Produktu erlazionatuak
BACC45FT22C55P7H
BACC45FT22C55P7H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
Stockean: 1369 pcs
Deskarga: BACC45FT22C55P7H.pdf
RFQ
BACC45FT22C55P9
BACC45FT22C55P9
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 813 pcs
Deskarga: BACC45FT22C55P9.pdf
RFQ
BACC45FT24-43P10H
BACC45FT24-43P10H
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 43POS INLINE
Stockean: 1294 pcs
Deskarga: BACC45FT24-43P10H.pdf
BACC45FT22C55P8
BACC45FT22C55P8
Stockean: 902 pcs
Deskarga: BACC45FT22C55P8.pdf
BACC45FT24-43P6
BACC45FT24-43P6
deskribapena: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 577 pcs
Deskarga: BACC45FT24-43P6.pdf
BACC45FT24-43P7
BACC45FT24-43P7
Stockean: 673 pcs
Deskarga: BACC45FT24-43P7.pdf
BACC45FT22C55S
BACC45FT22C55S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 586 pcs
Deskarga: BACC45FT22C55S.pdf
BACC45FT24-43P7H
BACC45FT24-43P7H
Deskarga: BACC45FT24-43P7H.pdf
BACC45FT24-43P6H
BACC45FT24-43P6H
Deskarga: BACC45FT24-43P6H.pdf
BACC45FT22C55P7
BACC45FT22C55P7
Stockean: 813 pcs
Deskarga: BACC45FT22C55P7.pdf
BACC45FT22C55P6
BACC45FT22C55P6
Stockean: 799 pcs
Deskarga: BACC45FT22C55P6.pdf
BACC45FT24-43P10
BACC45FT24-43P10