BACC45FT22A55S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT22A55S
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT22A55S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
  • Mezua
BACC45FT22A55Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT22A55S fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa BACC45FT22A55S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT22A55S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.152" (29.26mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FT22A55P8H
BACC45FT22A55P8H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
Stockean: 1667 pcs
Deskarga: BACC45FT22A55P8H.pdf
RFQ
BACC45FT22A55S7
BACC45FT22A55S7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 545 pcs
Deskarga: BACC45FT22A55S7.pdf
RFQ
BACC45FT22A55S8
BACC45FT22A55S8
Stockean: 558 pcs
Deskarga: BACC45FT22A55S8.pdf
BACC45FT22A55S6
BACC45FT22A55S6