BACC45FT22-55P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT22-55P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT22-55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 876 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
  • Mezua
BACC45FT22-55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT22-55P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 876 pcs Datuen fitxa BACC45FT22-55P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT22-55P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Kolore - Kable irekitzea 1.152" (29.26mm)
Produktu erlazionatuak
BACC45FT22-55P6H
BACC45FT22-55P6H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 55POS INLINE
Stockean: 2161 pcs
Deskarga: BACC45FT22-55P6H.pdf
RFQ
BACC45FT22-55P6
BACC45FT22-55P6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 793 pcs
Deskarga: BACC45FT22-55P6.pdf
RFQ
BACC45FT22-32S8H
BACC45FT22-32S8H
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Stockean: 1334 pcs
Deskarga: BACC45FT22-32S8H.pdf
BACC45FT22-55P7
BACC45FT22-55P7
Stockean: 837 pcs
Deskarga: BACC45FT22-55P7.pdf
BACC45FT22-55P7H
BACC45FT22-55P7H
Deskarga: BACC45FT22-55P7H.pdf
BACC45FT22-55P10
BACC45FT22-55P10