BACC45FT22-19P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT22-19P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT22-19P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 923 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
  • Mezua
BACC45FT22-19Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT22-19P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 923 pcs Datuen fitxa BACC45FT22-19P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT22-19P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.152" (29.26mm)
Produktu erlazionatuak
BACC45FT22-19P10H
BACC45FT22-19P10H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Stockean: 1603 pcs
Deskarga: BACC45FT22-19P10H.pdf
RFQ
BACC45FT22-19P6H
BACC45FT22-19P6H
fabrikatzaileak: Bel
Stockean: 1799 pcs
Deskarga: BACC45FT22-19P6H.pdf
RFQ
BACC45FT22-12S7H
BACC45FT22-12S7H
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN PLUG HSNG FMALE 12POS STR
Stockean: 954 pcs
Deskarga:
BACC45FT22-19P7H
BACC45FT22-19P7H
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 19POS STR
Deskarga:
BACC45FT22-19P7
BACC45FT22-19P7
deskribapena: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Stockean: 975 pcs
Deskarga: BACC45FT22-19P7.pdf
BACC45FT22-12S8
BACC45FT22-12S8
deskribapena: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 634 pcs
Deskarga: BACC45FT22-12S8.pdf
BACC45FT22-19P6
BACC45FT22-19P6
Deskarga: BACC45FT22-19P6.pdf
BACC45FT22-12S8H
BACC45FT22-12S8H
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Deskarga: BACC45FT22-12S8H.pdf
BACC45FT22-12SH
BACC45FT22-12SH
Deskarga: BACC45FT22-12SH.pdf
BACC45FT22-19P10
BACC45FT22-19P10
Stockean: 913 pcs
Deskarga: BACC45FT22-19P10.pdf
BACC45FT22-12S9
BACC45FT22-12S9