BACC45FT20D41P8
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT20D41P8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT20D41P8.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 712 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC45FT20D41P8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT20D41P8 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 712 pcs Datuen fitxa BACC45FT20D41P8.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT20D41P8
Orientazio 8 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.033" (26.24mm)