BACC45FT20C25S
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT20C25S
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT20C25S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 629 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
BACC45FT20C25Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT20C25S fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 25POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 629 pcs Datuen fitxa BACC45FT20C25S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT20C25S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 25 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.033" (26.24mm)