BACC45FT20A41P
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT20A41P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT20A41P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 906 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC45FT20A41Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT20A41P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 906 pcs Datuen fitxa BACC45FT20A41P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT20A41P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.033" (26.24mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FT20A39S
BACC45FT20A39S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Stockean: 654 pcs
Deskarga: BACC45FT20A39S.pdf
RFQ
BACC45FT20A41P6
BACC45FT20A41P6
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 907 pcs
Deskarga: BACC45FT20A41P6.pdf
RFQ
BACC45FT20A41P8
BACC45FT20A41P8