BACC45FT20-25P9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT20-25P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT20-25P9.pdf
  • Mezua
BACC45FT20-25P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT20-25P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 25POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1102 pcs Datuen fitxa BACC45FT20-25P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT20-25P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 25 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.033" (26.24mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FT20-25S10H
BACC45FT20-25S10H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 25POS INLINE
Stockean: 1421 pcs
Deskarga: BACC45FT20-25S10H.pdf
RFQ
BACC45FT20-25PH
BACC45FT20-25PH
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG MALE 25POS INLINE
Stockean: 1716 pcs
Deskarga: BACC45FT20-25PH.pdf
RFQ
BACC45FT20-25P9H
BACC45FT20-25P9H