BACC45FT18A31S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT18A31S
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.BACC45FT18A31S.pdf2.BACC45FT18A31S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 759 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC45FT18A31Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT18A31S fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 759 pcs Datuen fitxa 1.BACC45FT18A31S.pdf2.BACC45FT18A31S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-31 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT18A31S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 31 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore -
Kable irekitzea 0.902" (22.91mm) Backshell materiala, Plate -
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FT18A31S9
BACC45FT18A31S9
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Stockean: 772 pcs
Deskarga: BACC45FT18A31S9.pdf
RFQ
BACC45FT18A31S6
BACC45FT18A31S6
fabrikatzaileak: Bel
Stockean: 740 pcs
Deskarga: BACC45FT18A31S6.pdf
RFQ
BACC45FT18A31P
BACC45FT18A31P
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN PLUG MALE 31 POS GOLD CRIMP
Stockean: 1043 pcs
Deskarga:
BACC45FT18A31P8
BACC45FT18A31P8
Stockean: 1149 pcs
Deskarga: BACC45FT18A31P8.pdf
BACC45FT18A31S7
BACC45FT18A31S7