BACC45FT18-14P9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT18-14P9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.BACC45FT18-14P9.pdf2.BACC45FT18-14P9.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC45FT18-14P9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT18-14P9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1185 pcs Datuen fitxa 1.BACC45FT18-14P9.pdf2.BACC45FT18-14P9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-14 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT18-14P9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 14 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Coupling Nut
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 0.902" (22.91mm) Backshell materiala, Plate -