BACC45FT14B15P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT14B15P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FT14B15P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 801 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 801 pcs
  • Mezua
BACC45FT14B15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT14B15P fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 801 pcs Datuen fitxa BACC45FT14B15P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT14B15P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 15 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Cable Clamp, Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.664" (16.87mm)