BACC45FT12-3P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FT12-3P
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena 26500 3C 3#16 P BY PLUG WC
Fitxak: BACC45FT12-3P.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BACC45FT12-3Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FT12-3P fabrikatzailea Bel
Kopurua eskuragarri 2193 pcs Datuen fitxa BACC45FT12-3P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FT12-3P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 3 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 3 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.580" (14.73mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FT12-3P6H
BACC45FT12-3P6H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 3POS INLINE
Stockean: 2436 pcs
Deskarga: BACC45FT12-3P6H.pdf
RFQ
BACC45FT12-12SH
BACC45FT12-12SH
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Stockean: 3173 pcs
Deskarga: BACC45FT12-12SH.pdf
RFQ
BACC45FT12-12S7H
BACC45FT12-12S7H
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN PLUG HSNG FMALE 12POS STR
Deskarga:
BACC45FT12-3P10
BACC45FT12-3P10
deskribapena: 26500 3C 3#16 P BY PLUG WC
Deskarga: BACC45FT12-3P10.pdf
BACC45FT12-3P6
BACC45FT12-3P6
Deskarga: BACC45FT12-3P6.pdf
BACC45FT12-3P7H
BACC45FT12-3P7H