BACC45FS16-24S6H
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS16-24S6H
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Fitxak: BACC45FS16-24S6H.pdf
  • Mezua
BACC45FS16-24S6Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS16-24S6H fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1837 pcs Datuen fitxa BACC45FS16-24S6H.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-24
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Beste izenak CBACC45FS16-24S6H Orientazio 6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 24 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.266" (32.16mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Power Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FS16-24S9H
BACC45FS16-24S9H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Stockean: 2000 pcs
Deskarga: BACC45FS16-24S9H.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S
BACC45FS16-24S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Stockean: 1194 pcs
Deskarga: BACC45FS16-24S.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S9
BACC45FS16-24S9
Deskarga: BACC45FS16-24S9.pdf
BACC45FS16-24P9
BACC45FS16-24P9
deskribapena: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Deskarga: BACC45FS16-24P9.pdf
BACC45FS16-24S6
BACC45FS16-24S6