BACC45FS16-24P7H
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS16-24P7H
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE
Fitxak: BACC45FS16-24P7H.pdf
  • Mezua
BACC45FS16-24P7Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS16-24P7H fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2157 pcs Datuen fitxa BACC45FS16-24P7H.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-24
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Beste izenak CBACC45FS16-24P7H Orientazio 7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 24 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.266" (32.16mm) Harremanetarako mota Crimp