BACC45FS14-15S9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS14-15S9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FS14-15S9.pdf
  • Mezua
BACC45FS14-15S9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS14-15S9 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1376 pcs Datuen fitxa BACC45FS14-15S9.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FS14-15S9
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 15 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.664" (16.87mm)