BACC45FS12-12S9
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS12-12S9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
BACC45FS12-12S9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS12-12S9 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1188 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC45FS12-12S9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC45FS12-12S9 Diametro handiak hornituak 12-12
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG FMALE 12 POS GOLD CRMP Uneko balorazioa -