BACC45FN24-57P10
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FN24-57P10
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FN24-57P10.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 826 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC45FN24-57P10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FN24-57P10 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 826 pcs Datuen fitxa BACC45FN24-57P10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-57 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FN24-57P10
Orientazio 10 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 57 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FN24-43S9
BACC45FN24-43S9
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Stockean: 563 pcs
Deskarga: BACC45FN24-43S9.pdf
RFQ
BACC45FN24-43S7H
BACC45FN24-43S7H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Stockean: 1226 pcs
Deskarga: BACC45FN24-43S7H.pdf
RFQ
BACC45FN24-57P
BACC45FN24-57P
deskribapena: CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP