BACC45FN18-31S7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FN18-31S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
BACC45FN18-31S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FN18-31S7 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1032 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC45FN18-31S7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 31
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC45FN18-31S7
Diametro handiak hornituak 18-31 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold deskribapena CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Uneko balorazioa - Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala 7 Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FN18-31S7H
BACC45FN18-31S7H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT