BACC45FN14C15S7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FN14C15S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC45FN14C15S7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC45FN14C15S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FN14C15S7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1144 pcs Datuen fitxa BACC45FN14C15S7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Beste izenak CBACC45FN14C15S7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 15 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FN14B12S
BACC45FN14B12S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 794 pcs
Deskarga: BACC45FN14B12S.pdf
RFQ
BACC45FN14C15S
BACC45FN14C15S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP