ABC150-1T24G
BelBel
ABC150-1T24G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ABC150-1T24G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 110/150W
Fitxak: ABC150-1T24G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
ABC150-1T24Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ABC150-1T24G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 110/150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1208 pcs Datuen fitxa ABC150-1T24G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
Series ABC150 Energia (Watts) 110W (150W Forced Air)
Beste izenak 179-2628 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A Homologazioak CE