A41-80-36L
BelBel
A41-80-36L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A41-80-36L
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Fitxak: A41-80-36L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
A41-80-36Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A41-80-36L fabrikatzailea Bel
deskribapena XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4039 pcs Datuen fitxa A41-80-36L.pdf
pisu 2.8 lbs (1.3kg) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 18V, Series 36V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 63.50mm L x 64.30mm W Series All-4-One™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 80 VA Muntaketa mota Chassis Mount
Altuera - Eserita (Max) 76.20mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 4.4A, Series 2.2A